Volné pracovní místo Potravinářský technolog

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Moravskoslezský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Obsazujeme nově pozici vhodnou i pro absolventy VŠ se zaměřením na technologii výroby potravin.

Náplň práce:

  • Vývoj nových výrobků a navrhování technologie výroby
  • Tvorba a úprava receptur a jejich testování na technologických zařízeních
  • Navrhování opatření k zamezení výskytu neshodných výrobků
  • Zpracování dokumentace pro výrobu – receptury, normy, technologické postupy, tvorba specifikací pro jednotlivé výrobků
  • Práce v týmu HACCP
  • Znalost potravinářské legislativy (ČR, EU)
  • Příprava textových podkladů pro tisk obalů (textové podklady, výpočty nutričních údajů, kontrola textů před schválením)
  • Testování obalového materiálu pro jednotlivé výrobky
  • Provádění interních auditů

Požadujeme:

  • VŠ potravinářského směru – technologie/analýza potravin, případně SPŠ mlékárenská
  • Komunikativní znalost AJ podmínkou, znalost FJ výhodou
  • Znalost potravinářské legislativy
  • Uživatelská znalost práce na PC – MS Office
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

  • Pozice vhodná i pro absolventy
  • Stabilní zázemí a práci v perspektivní výrobní společnosti, dlouhodobou spolupráci
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Mobilní telefon a notebook
  • Týden dovolené navíc
  • Program zaměstnaneckých výhod
  • Nástup možný dle dohody
  • Místo práce: Ostrava

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy