Volné pracovní místo PR Manažer-ka Sdružení Linka bezpečí

aktivní
Sdružení Linka bezpečí

Jsme občanské sdružení, které již 12 let pomáhá dětem a mladým lidem. K tomu slouží několik krizových linek, které provozujeme. Patří mezi ně náš nejznámější a největší projekt Linka bezpečí 800 155 555 a nová služba chat, dále
Linka vzkaz domů 800 111 113, 724 727 777, Rodičovská linka 283 852 222, Internetová linka ilb@linkabezpeci.cz.

Místo pracoviště
Praha
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce PR manažera:

  • spravuje databázi kontaktů s novináři
  • komunikuje s médii (vyhledává nové příležitosti zveřejnění)
  • zodpovídá za přípravu tiskových zpráv
  • účastní se přípravy eventových aktivit organizace
  • podílí se na tvorbě mediálního plánu a strategie komunikace s médii

Požadujeme

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • zkušenost v oblasti PR výhodou (propagace, spolupráce s médii)
  • předpoklady pro charitativní činnost
  • schopnost komunikace v AJ (konverzační znalost)
  • uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Internet)
  • kreativitu, komunikativnost, předpoklady k samostatné i týmové práci

Nabízíme

Nabízíme:

  • zaměstnání na plný úvazek
  • zajímavou a kreativní práci v mladém kolektivu
  • možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady
  • příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu

Jiná sdělení

Uzávěrka přihlášek: 15.11.2007
Termín nástupu: prosinec 2007

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis e-mailem na: poslat email popř. na adresu: Sdružení Linka bezpečí, Ústavní 91/95, 181 21 Praha 8 – Bohnice.
Název organizace: Sdružení Linka bezpečí
Kontaktní osoba: Jana Jandová
E-mail: poslat email
Telefon: poslat email WWW: poslat email Ústavní 91/95, 181 21 Praha 8 – Bohnice