Volné pracovní místo  Práce 100 Kč/hod

Lokalita a další
Firma Daniel Kmoch
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání

Popis pracovní nabídky

Popis práce:
Pro práci s našimi klienty přijmeme schopné a ambiciozní pracovníky na pozici finanční konzultant. Zvláště vhodné pro vysokoškolské studenty jako praxe při studiu(ekonomický směr výhodou)

Náplň práce:
  • Zpracování finananční analýzy
  • Vyhodnocení a prezentace rady
  • Péče o stávající klienty

Požadujeme

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání, ekonomického směru výhodou
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Chuť učit se novým věcem
  • Časová flexibilita
  • Týmového ducha
  • Komunikativnost a schopnost jednání s lidmi

Nabízíme

Nabízíme:
  • Praxe ve finančním sektoru
  • Profesionální vzdělávací systém s mezinárodním certifikátem
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Dlouhodobá spolupráce s možností kariérního růstu
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody
  • Zázemí stabilní, perspektivní a úspěšné firmy

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".