Nabídka práce ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Volné pracovní místo  Práce pro ŽENY i MUŽE • ubytování

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 27 000–30 000 Kč / měsíc

Do zavedené a stabilní výrobní společnosti v Boskovicích v Jihomoravské kraji, která má výsadní postavení na trhu jakož to jediný výrobce vřeten pro dopřádací stroje na světě hledáme operátora výroby

  • práce je VHODNÁ pro absolventy, muže i ženy.
  • nástup je možný každý týden

Co budete dělat
Jedná se o práci ve 3směnném provozu (R+O+N) po 8h směnách. Náplní Vaší práce bude nenáročná obsluha CNC automatů, výrobních linek, jednoduchá montážní práce, měření výrobků, NENÍ potřeba předchozí praxe, ale je výhodou.

Požadujeme

  • praxe v oboru není nutná
  • znalost ČJ
  • spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme

Nabízíme
  • mzda od 27000kč/hrubého m.
  • ubytování do 3000kč/m
  • stravování ve firemní jídelně a v případě přesčasů nebo víkendů máte nárok na stravenku
  • MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna, kurty atd.)
  • týdenní záloha 1000kč po pěti odpracovaných dnech.

Vhodné pro

Absolventy, uprchlíky z Ukrajiny

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Pokud Vás naše nabídka zaujala, použijte odpovědní formulář a domluvíme si pohovor na naší pobočce v Brně.
Budeme se na Vás těšit
Tým LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. - o nás

LEPŠÍ PRÁCE - VAŠE BUDOUCNOST

  • Jsme česká personální společnost. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlosti rozhodování.

  • Je pro nás velmi důležité společně zjistit vše, co nám může společně pomoci při rozvoji vaší životní kariéry nebo její změně.

  • Rádi Vám pomůžeme na vaší cestě procesní kariérou. Poradenství u nás poskytují senior konzultanti s příslušným vzděláním a zkušenostmi.

  • Potěší nás, když se na nás s důvěrou obrátíte.

číst dále

STABILITA

DOSTUPNOST

PROFESIONALITA

BENEFITY

PARTNERSTVÍ

ŠIROKÁ NABÍDKA

Sledujte nás

Máte zájem o nabídku Práce pro ŽENY i MUŽE • ubytování?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Libuše Švecová z LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Práce pro ŽENY i MUŽE • ubytování

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.