Volné pracovní místo Práce ve výrobě - nástup ihned - Ústí nad Labem

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Ústí nad Labem
Plný úvazek
Vzdělání
základní

Pro klienta se sídlem v Ústí nad Labem hledáme šikovné operátory do výroby! Nabízíme dlouhodobou spolupráci s nástupem ihned! Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném emailu nebo telefonu.
Profil ideálního kandidáta

  • manuální zručnost
  • spolehlivost
  • dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost
  • časová flexibilita – práce na směny, nástup ihned

Pracovní náplň

  • montáž výrobků
  • kontrola kvality hotových výrobků
  • obsluha stroje, drobná údržba
  • balení hotových výrobků

Nabídka

  • nástup na hlavní pracovní poměr – ihned!
  • dlouhodobá spolupráce – po zaučení přestup do kmenového stavu
  • možnost profesního růstu
  • zajímavé platové ohodnocení
  • možnost placených přesčasů
  • závodní stravování
  • dobrá dostupnost linkové dopravy
  • při nástupu obdržíte pracovní oblečení

Požadujeme

https:// poslat email