Volné pracovní místo  Práce z domu nebo z Vaší kanceláře-výživové poradenství,wellness

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Práce s klienty, marketing, nákup,prodej- v oblasti wellness
Práce s klienty, marketing, reklama, obsluha inter.obchodu

Požadujeme

Požadujeme:
Minimálně středoškolské vzdělání/vyučen/a. Spolehlivost. Zodpovědný přístup k práci. Komunikativnost. Reálné odpovídající časové možnosti na vedlejší či hlavní činnost.

Upřednostníme:
Zájemce o dlouhodobou spolupráci. Není vhodné jako např. krátkodobá studentská brigáda atp.

Nenabízíme:
Manuální práci, podomní prodej.

Nabízíme

Nabízíme: Prosperující, obchodně poradenská firma nabízí práci vedenou z domu, nebo popř. vaší kanceláře.

Vedlejší činnost na 2 - 4 Hod. denně z volnou pracovní dobou. Příjem 8-12 tis./měs.
Hlavní činnost na 6 - 8 Hod. denně. Příjem až 25 tis./měs.

Náplň práce:
Obsluha klientů, klientský servis, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.

Nabízíme:
Uplatnění na několika úrovních. Využití počítače a internetu na uživatelské úrovni. Flexibilní pracovní dobu. Vynikající finanční ohodnocení. Zázemí silné a zavedené společnosti a plné zaškolení na danou pozici.

Požadujeme:
Věk od 21 let a více. Spolehlivost. Zodpovědný přístup k práci. Komunikativnost.

Jak nyní postupovat:
Nyní klikněte na tlačítko ODPOVĚDĚT a my Vás budeme následně nezávazně kontaktovat s podrobnějšími informacemi a instrukcemi.(DOPORUČENO)
V nezbytných případech můžete volat v pracovních dnech tel: použijte odpovědní formulář od 15.00-17.00 hod ( z důvodu absence call centra není v našich časových možnostech vždy se zájemci vše probírat ihned po telefonu, proto je doporučena předchozí varianta - kliknout na tlačítko ODPOVĚDĚT