Volné pracovní místo  Pracovník / ce údržby linky - Pohořelice až 28.500 Kč!

Lokalita Praha a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské

<h2>Pro společnost zabývající se servisem drobné spotřební elektroniky (mobily tablety set-top boxy aj.) hledáme nové vhodné uchazeče na diagnostiku a opravu zařízení - vhodné i pro absolventy bez praxe!</h2>

<b>Náplň práce:</b>

  • Dokončit veškerou preventivní údržbu tak aby bylo zajištěno že zařízení je minimálně chybové a proto má maximální dostupnost pro výrobní proces
  • Zachovávat kvalitu s ohledem na měřicí zařízení kalibrace a ověřovací metody
  • Pracovat v souladu s platnými předpisy
  • Instalace nového technického zařízení určeného k podpoře výrobního procesu
  • Kontrolu zkušebního vybavení (hardwaru a softwaru) včetně kalibrace

<b>Nabízíme:</b>

  • Mzda až 28.500 Kč!
  • Stravenky v hodnotě 105 Kč
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Perspektivu profesního a kariérového růstu
  • Práci v dynamické mezinárodní společnosti
  • Možnost získání praxe pro absolventy
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Zaškolení ve spolupráci s trenérem
  • Práce ve 2 směnném provoze

<b>Požadujeme:</b>

  • Dokončené středoškolské vzdělání s technickým zaměřením (elektrotechnické zaměření výhodou)
  • Základní znalost anglického jazyka - schopnost porozumět technickému textu
  • Znalost práce na PC (opravy nastavení Windows)
  • Manuální zručnost a schopnost učit se
  • Pracovitost flexibilita a samostatnost
  • Zkušenosti s údržbou IT jsou výhodou

V případě zájmu o více informací volejte na personální odd. Dagmar Ocetníkové na použijte odpovědní formulář nebo zašlete CV na použijte odpovědní formulář