Volné pracovní místo Pracovník call centra

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Liberecký kraj
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

Popis pracovní nabídky

  • telefonické kontaktování stávajících a nových klientů
  • zadávání výsledku hovorů do interního informačního systému
  • prezentace produktů a služeb spojená s nabídkou elektřiny a plynu

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na výše uvedenou pozici.

Požadujeme

  • komunikační dovednosti
  • týmovost
  • ochota učit se novým věcem a chuť na sobě pracovat
  • základní znalost na PC
  • pozitivní myšlení a přístup k práci

Nabízíme

  • fixní plat + bonus
  • práce na HPP
  • pracovní doba: po-pá 8–17 hod.
  • zajímavá práce v příjemném a přátelském kolektivu
  • vstupní školení
  • nástup: IHNED
  • místo výkonu práce: Liberec (centrum)

Podobné nabídky práce

PRACOVNÍK V ZÁKAZNICKÉM KONTAKTNÍM CENTRU
praxe výhodou, možný i absolvent, výborná znalost práce s PC, německý jazyk vítán, vyjednávací a komunikativní schopnosti, příjemný vzhled a vystupování, samostatnost, systematičnost, flexibilita - zkušební doba 3 měsíce životop ...
FASHION STYLE - POSTFORMING ELEMENTE, s.r.o. Bořkovská 627, Semily Plný úvazek
týden
OBCHODNÍK/CE ZÁKAZNICKÉHO KONTAKTNÍHO MÍSTA
Pracovní náplň: aktivní vyhledávání obchodních příležitostí, samostatná prezentace produktů a služeb, příprava a zpracování obchodní nabídky, zajištění prodejní dokumentace, zajištění servisu zákazníkům v zázemí pobočky, ale i mim ...
ARMEX ENERGY, a.s. nám. Soukenné 613/3, Liberec Plný úvazek
aktivní
PRACOVNÍK/CE KONTAKTNÍHO CENTRA KOMERČNÍ BANKY
Požadavky: komunikativnost Vhodné pro absolventy i ty, kteří se chtějí naučit něco nového. Co získáte? Fixní plat, odměny Nadstandardní benefity Možnost kariérového růstu Dostupné pracoviště v centru Liberce Zaměstnání ve stabilní ...
Komerční banka, a.s. Rumunská 655/9, Liberec Plný úvazek