Volné pracovní místo  Pracovník/ce ostrahy - recepce Praha 10 - pouze denní směny

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 150 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

Přijmeme pracovníky ostrahy na recepci.

Pouze denní směny po-pá od 8:00 .
Náplň práce: kontrola vjezdu vozidel, evidence pošty, registrace a ohlašování návštěv Možno na HPP i DPP Vhodné pro OZP i důchodce

Požadujeme
-příjemné vystupování
-AJ na komunikativní úrovni
-spolehlivost
-čistý trestní rejstřík

Možno i na DPP:
150,-Kč/hod

Vhodné i pro důchodce nebo OZP.

Vhodné pro

OZP, důchodce.

Máte zájem o nabídku Pracovník/ce ostrahy - recepce Praha 10 - pouze denní směny?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Marta Rušnová z A-ROYAL Service s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pracovník/ce ostrahy - recepce Praha 10 - pouze denní směny

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.