Volné pracovní místo  Pracovník controllingu

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Personální poradenská společnost zaměřená na řízení lidských zdrojů s celorepublikovým působením.

Pro našeho klienta, významnou stabilní nadnárodní výrobní společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Pracovník controllingu (investice)

Náplň práce:
  • Plánování investic
  • Evidence majetku
  • Tvorba transferových cen
  • Vyhodnocování ziskovosti výrobků
  • Analýza prodeje a produktivity
  • Plánování a vyhodnocování
  • Analýza nákladů a hospodaření středisek

Požadujeme

  • VŠ ekonomického směru, nejlépe v oboru Podnikové finance
  • Znalosti účtování majetku
  • Znalosti v oblasti podnikových financí, účetnictví, finančních ukazatelů atd.
  • Praxe v oboru a v mezinárodní společnosti velkou výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (stačí středně pokročilá úroveň)
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Samostatnost a důslednost
  • Dobrá uživatelská znalost práce na PC, pokročilá znalost MS Excel
  • Pozice vhodná i pro šikovné absolventy oboru Podnikové finance

Nabízíme

  • Zázemí úspěšné stabilní nadnárodní společnosti
  • Zodpovědnou práci v týmu profesionálů
  • Moderní pracovní prostředí
  • Podmínky pro profesní rozvoj
  • Využití cizího jazyka
  • !! Pro kandidáty ze vzdálenějších lokalit pomoc s ubytováním (organizační i finanční) !!

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody
Místo výkonu práce: Šumperk (Olomoucký kraj)

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".