Volné pracovní místo  Pracovník customer servisu - Fakturant/ka

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti prodeje radiodiagnostických přípravků a speciálního zdravotnického materiálu pro oblast kardiologie, kardiochirurgie, intervenční radiologie, gastroenterologie, urologie, gynekologie a intenzívní péče, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Pracovník customer servisu - Fakturant/ka

Náplň práce:
  • vyřizování objednávek od odběratelů
  • objednávky zboží u dodavatelů
  • naskladňování zboží, řešení dodavatelsko-odběratelských reklamací

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • dobrá znalost anglického jazyka
  • základy účetnictví výhodou
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • znalost práce na PC
  • flexibilita
  • pečlivost
  • ochota učit se nové věci

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • platový růst
  • zaměstnanecké výhody

Nástup: leden 2009
Plat: cca 22 000,- dle zkušeností
Místo výkonu práce: Čestlice (komerční zóna Průhonice ) 15 min z Opatova autobusem

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".