Volné pracovní místo  Pracovník expedice

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • zajišťování a sledování nakládky pro speciální zásilky
  • relevantní úkoly související s nakládkou svěřené části zásilek, především optimalizace balíkové přepravy
  • spolupráce se Zákaznickým servisem a přepravním oddělením
  • příprava balíků a kontrola jejich nakládky kurýrní společnosti
  • správa doobjednávek (call off)
  • spolupráce při vyřizování stížností zákazníků
  • správné označení zásilek určených k přepravě, nový projekt etiketování

Požadujeme

Požadujeme:
  • předchozí 1 – 2 letou zkušenost v logistice, skladu, expedici, dopravě
  • vzdělání v oboru není nutné, ale je výhodou
  • znalost odbavení nakládek
  • znalost přepravních dokumentů je výhodou
  • alespoň základní znalost anglického jazyka
  • výbornou znalost českého jazyka - nutnost
  • vynikající komunikační dovednosti a dobré řízení času (time management)
  • pokročilou znalost práce na pc, zkušenosti s databazovými IS
  • schopnost konstruktivní práce pod tlakem a stresem
-flexibilitu a přizpůsobivost změnám

Nabízíme

Nabízíme:
  • práci v přátelském kolektivu s pevnou pracovní dobou (2-směnný provoz PO- PÁ, 6:00 – 14:30 / 9:30 - 18:00)
  • vzdělávací a jazykové kurzy zdarma
  • dotované stravování
  • roční odměny až do výše jednoho měsíčního platu
  • produkty zákazníků Sony DADC za zvýhodněné ceny (CD, DVD, BD, PS)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dovolenou navíc
  • zvýhodněné telefonní tarify od T-mobile
  • placené přesčasy a možnost jejich vybírání formou náhradního volna
  • firemní akce (Vánoční večírek, Rodinný den, sportovní akce)
  • vstupenky na fotbal, abonentky do divadel

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail a uvádějte značku 36914 /hhr + název pozice.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.