Volné pracovní místo  Pracovník expedice

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro společnost zabývající se výrobou a opracování technických materiálů, hledáme vhodné uchazeče na pozici: pracovník expedice.

Náplň práce:
  • práce na PC v oddělení expedice
  • administrativní příjem a výdej materiálu do/z výroby
  • pečlivá evidence údajů ve firemním systému o pohybu materiálu
  • operativa

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • dobrou znalost práce na PC (zejména MS Excel)
  • přesnost, zodpovědnost a spolehlivost
  • praxi na obdobné pozici

Nabízíme

  • stabilní firmu s dobrou pozicí na trhu, předpoklad dlouholetého setrvání u firmy
  • firemní benefity
  • příjemné pracovní prostředí
  • nástupní plat 17 000,-Kč

Pracovní doba od 7:00 - 15:30
Pracoviště: Praha 10 - Dolní Měcholupy
Nástup: možný ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".