Volné pracovní místo  Pracovník Help desk (1.úroveň podpory) s NJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Máte plynulou znalost němčiny, rádi komunikujete s lidmi a máte zkušenosti v poskytování 1.úrovně zákaznické podpory? Využijte tuto výbornou příležitost ucházet se o práci v úspěšné mezinárodní společnosti na pozici Pracovník Help desk.<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li>První kontakt pro uživatele v případě problémů v oblasti IT</li>
<li>Zjištění podstaty a typu problému</li>
<li>U jednoduchých obtížích poskytnutí pomoci uživatelům (vzdáleně, po telefonu, mailu)</li>
<li>U složitějších problému eskalace na 2.úroveň podpory</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li>Min. 1 rok praxe v poskytování 1.úrovně zákaznické podpory</li>
<li>Plynulá němčina</li>
<li>Velmi dobrá znalost Windows 7 a MS Office</li>
<li>Alespoň základná znalost Lotus Notes</li>
<li>Min. základní angličtina</li>
<li>Znalost MS Active Directory výhodou</li>
<li>Komunikativnost, pro-zákaznická orientace</li>
<li>Svědomitost, energičnost</li>
<li>Samostatnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li>Příspěvek na stravování</li>
<li>Roční prémie</li>
<li>Příspěvek na regeneraci pracovních sil</li>
<li>Dovolená navíc</li>
<li>Možnost ubytování</li>
<li>Program pro výhodné telefonování</li>
<li>Jazykové a profesní vzdělávání</li>
<li>Věrnostní prémie</li>
<li>Prémie za životní jubilea</li>
<li>Penzijní připojištění</li>
</ul>