Volné pracovní místo  Pracovník inženýringu

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, developerskou společnost, hledáme schopné kandidáty/ky na pozici: Pracovník inženýringu

Náplň práce:
  • vyřizování stavebního povolení a kolaudace
  • komunikace s úřady

Požadujeme

  • SŠ stavební
  • praxe min. 2 roky v územním a stavebním řízení a orgány státní správy
  • dobrá znalost práce na PC v prostředí MS Office
  • komunikační schopnosti
  • příjemné vystupování
  • zodpovědnost
  • odolnost vůči stresu
  • ŘP - nutný

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • mobilní telefon
  • užívání firemního automobilu (i pro soukromé účely)
  • firemní kurzy angličtiny (zdarma)
  • slevy na produkty společnosti
  • slevy na materiál u spolupracujících dodavatelů
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • bezplatné právní a daňové konzultace v soukromých záležitostech
  • podpora mimopracovních firemních akcí
  • čtvrtletní firemní akce

Nástup: ihned nebo dohodou
Lokalita: Praha
Plat: zajímavé platové ohodnocení + benefity

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".