Volné pracovní místo  PRACOVNÍK KLIENTSKÉHO CENTRA - pro OZP

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Chcete pracovat v přátelském prostředí,ve kterém zdravotní hendikep není překážkou? Hledáte práci na zkrácený úvazek? Přidejte se do týmu klientské podpory.

Jaká bude náplň práce a co tě u nás čeká?

  • telefonická komunikace s klienty
  • sjednávání schůzek pro pracovníky Ušetřena
  • práce v interním systému banky, zadávání dat do systému
  • žádná akvizice vlastních klientů, voláte současným klientům banky ČSOB

Požadujeme

  • v našem týmu se bez maturity a dobrého mluveného projevu neobejdete
  • musíte být kamarád s počítačem a se současnými technologiemi
  • hledáme týmového hráče, co rád komunikuje s lidmi, a kterému záleží na budování dobrých vztahů s klientem

Nabízíme

  • možnost práce na zkrácený úvazek
  • mzdové podmínky až 25 tisíc Kč + bonusy
  • po zaučení možnost částečně pracovat z domova
  • 20 dní dovolené a 10 dní zdravotního volna
  • volné víkendy a svátky
  • individuální přístup a péči – zakládáme si na lidském a vstřícném jednání
  • podporu nejen v práci – v týmu máme i sociální pracovnici, která je oporou a pomocí v nelehkých životních situací
  • zdraví a duševní pohoda našich zaměstnanců je pro nás priorita (záloha na mzdu, bezúročná půjčka, příspěvek na stravování, Benefit Plus karta a další benefity na míru pro naše OZP zaměstnance)

Vhodné pro

Absolventy, OZP.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Oslovila vás tato pracovní příležitost? Pošlete nám Váš životopis skrze odpovědní formulář a my s Vámi vše projdeme po telefonu nebo osobně u kávy.