Nabídka práce ve firmě KV Final Ralsko s.r.o.

Volné pracovní místo  Pracovník nástrojárny (práce v USA)

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské

Do našeho týmu v Ralsku - Kuřívodech a následně ve městě Spartanburg (USA) hledáme tyto pracovníky:

Pracovník nástrojárny

Náplň práce:
  • demontáž nástrojů a zjištění rozsahu potřebných oprav
  • montáž nových nástrojů a odzkoušení nástrojů
  • realizace technických změn, rozměrových optimalizací výlisků atd.

Požadujeme

  • velmi dobrá znalost AJ
  • vzdělání SOU - nástrojař / obráběč nebo praxe na obdobné pozici
  • chuť pracovat tělem i duší a vždy na 100%
  • ochotu pracovat dlouhodobě v USA, 5 let a více
  • zájem o rozvoj české značky KV Final v USA
  • zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost a loajalita k firmě
  • ochotu k delší přípravné fázi v České republice, tj. práce v Kuřívodech - Ralsku (blízkost bydliště Ralska NUTNÁ)

Nabízíme

  • dlouhodobou perspektivu
  • práce s moderními technologiemi
  • technický rozvoj v mladém týmu
  • velmi nadstandartní finanční ohodnocení
  • ubytování, letenky a dlouhodobá pracovní víza

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Místo výkonu práce:
  • přípravná fáze Kuřívody v Ralsku
  • dlouhodobá praxe Spartanburg, Old Greenville Rd. (Jižní Karolína, USA)

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Doplňující informace:
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • plný pracovní úvazek

O nás

KV Final Ralsko s.r.o. - o nás
  • Chceš dělat STROJAŘINU na světové úrovni a stát se tak součástí úspěšného týmu?

  • KV Final Ralsko s.r.o. je česká, stabilní společnost, zabývající se výrobou a vývojem kovových dílů a sestav pro automobilový průmysl.

číst dále

Dotované stravování

Flexibilní pracovní doba

Kulturní a sportovní akce

Plně hrazené jazykové kurzy

Příplatky

Odměny

Sledujte nás

Máte zájem o nabídku Pracovník nástrojárny (práce v USA)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Personálni Oddělení z KV Final Ralsko s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pracovník nástrojárny (práce v USA)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.