Volné pracovní místo  Pracovník obchodního oddělení

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta, obchodní společnost se sídlem na Teplicku, zabývající se prodejem náhradních dílů a servisní techniky pro automobily, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici:

Náplň práce:

  • zpracování telefonických požadavků zákazníků společnosti
  • zpracování objednávek
  • zajišťování dodávek výrobků z mateřské společnosti v Německu
  • příprava běžné administrativní obchodní a provozní agendy pro účtárnu

Požadujeme

  • komunikativní znalost německého jazyka (každodenní komunikace s mateřskou společností)
  • pozitivní vztah k administrativě a obchodu (zpracování objednávek, vedení pokladny, příprava podkladů pro fakturaci apod.)
  • výborné komunikační a organizační dovednosti
  • vztah k automobilní technice
  • snahu dále se rozvíjet

Nabízíme

  • nástupní plat dle schopností kandidáta v rozmezí 14.000,- - 18.000,-/hr.
  • přátelský pracovní kolektiv
  • samostanou pozici

Nástup možný ihned.

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".