Volné pracovní místo  Pracovník oddělení přípravy - Plzeň!

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 9-21-179651. Baví Vás práce v pohybu?<br/>Rádi pracujete s počítačem? <br/>Chcete pracovat ve skladu a být zároveň v úzké spolupráci s výrobou? <br/>
<br/>Pak je tato pozice šitá na míru právě Vám!<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li> práce s PC</li>
<li> příprava materiálu do oddělení výroby dle zakázky</li>
<li> zavážení materiálu na výrobní linky</li>
<li> úzká spolupráce s oddělením skladu</li>
<li> úzká spolupráce s oddělením výroby</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SOU</li>
<li> znalost práce s PC</li>
<li> předchozí praxe na obdobné ozici výhodou</li>
<li> alespoň částečná znalost AJ nebo NJ</li>
<li> zodpovědný přístup </li>
<li> ochota pracovat v třísměnném provozu</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 13. plat</li>
<li> výkonnostní bonusy</li>
<li> společné firemní akce</li>
<li> penzijní nebo životní připojištění</li>
<li> sleva na firemní výrobky</li>
<li> dotované stravování</li>