Volné pracovní místo PRACOVNÍK ODDĚLENÍ TECHNOLOGIE

aktivní
SPPA group s.r.o.

Personální a vzdělávací agentura

Místo pracoviště
Zlínsko
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Popis pracovní nabídky

  • podílení se na koncipování technologie výroby
  • účast na rozjezdech nových výrob
  • sledování výroby z hlediska zmetkovitosti
  • zpracovávání výrobní dokumentace
  • místo pracoviště: Zlínsko

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání (gumárenská technologie)
  • zkušenosti z výroby a zpracování technické pryže vstřikovací metodou
  • znalost angličtiny (příp. němčiny) výhodou (nikoli podmínkou)
  • samostatnost, spolehlivost
  • ochotu učit se nové věci
  • komunikativnost, flexibilitu

Nabízíme

  • velmi dobré mzdové ohodnocení
  • 13. plat
  • zajímavou a perspektivní práci
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • zaškolení a kariérní růst
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, firemní jazykové kurzy

Jiná sdělení

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči!

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

PROCESNÍ INŽENÝŘI/TECHNOLOGOVÉ
POŽADUJEME: VŠ vzdělání chemického směru . Schopnost komunikovat v angličtině. Analytické schopnosti, Energetika. Zaměření na řešení problémů NÁPLŇ PRÁCE: hlavní zodpovědnosti: Řídí kvalitu, objem a výtěžnost výroby. Identifiku ...
CS CABOT, spol. s r.o. Masarykova 753, Valašské Meziříčí Plný úvazek
aktivní
Vodohospodář.
Náplň práce: zaj. spolehl. a bezp. provozu s naplněním legisl. pož. na zařízeních a stavbách, jako jsou pitný a užit. vodovod, dešť. a splaš. kanalizace, čistička odp. vod, chlad. zař. s věžovým syst., deemulgační st., změk. stani ...
Fatra, a. s. třída Tomáše Bati 1541, Napajedla Plný úvazek
aktivní
Technolog lakovny
PP na dobu jednoho roku s možností prodloužení. Návrh nátěrových systémů pro letouny L410 včetně potřebných předúprav. Zpracování technologických operací lakovny. Technologický dohled a řízení procesu lakování. zpracování procesní ...
Aircraft Industries, a.s. Na Záhonech 1177, Kunovice Plný úvazek