Volné pracovní místo  Pracovník podpory pro slovenský trh

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Jste rodilý Slovák, nebo umíte skvěle slovensky slovem i písmem? Jste komunikativní a zvládáte jednání se zákazníkem? Pro silnou společnost, poskytovatele hostingových služeb a registrátor doménových jmen hledáme “Pracovníka podpory pro Slovenský trh“. Nemáte praxi? Nevadí! Tato pozice je vhodná i pro absolventy, kteří chtějí získat skvělou praxi.
Co bude Vaším úkolem?
  • Poskytování podpory slovenským zákazníkům
  • Překlad textů z AJ do slovenského jazyka

Požadujeme

Co od Vás očekáváme?
  • Znalost slovenského jazyka slovem i písmem
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Schopnost rychle reagovat na danou situaci
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Komunikativnost
  • Znalost práce na PC
  • Min. SŠ vzdělání

Nabízíme

A co Vám firma za Vaši práci nabídne?
  • Odpovídající platové podmínky + firemní benefity
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Práci ve skvělém kolektivu
  • Možnost profesního rozvoje

Vhodné pro

Absolventy.