Volné pracovní místo  Pracovník restaurace Burger King. Praha 10 - Štěrboholy.

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 140–145 Kč / hodinu

O firmě

Personální agentura působící v České republice od roku 2007.

Hledáme usměvavé šikovné kolegy a kolegyně do celosvětově známého řetězce rychlého občerstvení Praha 10 - Štěrboholy .

Rádi vás vše naučíme a zaškolíme. Směny dle domluvy -ranní, mezi směny a odpolední.

Náplň práce:
  • práce na pokladně
  • příprava a výdej nápojů, pokrmů a jiných dobrot
  • výpomoc na place restaurace

Požadujeme

  • úsměv na tváři a chuť pracovat
  • pozitivní přístup k práci
  • spolehlivost

Nabízíme

  • mzda - 140-145/hod.
  • směny: dle předešlé domluvy
  • možnost týdenních záloh
  • odměna za doporučení kamaráda
  • kariérní růst- managerské pozice
  • zvýhodněné jídlo a pití
  • nástup možný ihned
  • příjemné pracovní moderní prostředí

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Každá hodina navíc proplacena.
Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát.

Máte zájem o nabídku Pracovník restaurace Burger King. Praha 10 - Štěrboholy.?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Karolína Horová z MSG Professional s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pracovník restaurace Burger King. Praha 10 - Štěrboholy.

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.