Volné pracovní místo Pracovník ruční montáže

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Jihomoravský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
základní

Pro mezinárodní společnost hledáme kandidáty na pozici pracovník montáže.

Náplň práce:

  • sestavování výfukových sestav do náklaďáků
  • manuální práce
  • práce ve 3 směnném provozu
  • místo práce – Hustopeče

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • dobrá fyzická kondice
  • chuť pracovat

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnavatel
  • výkonnostní bonusy, proplacené přesčasy
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění a další příspěvky

Požadujeme

https:// poslat email

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy