Volné pracovní místo Pracovník úseku řízení kvality (Technické oddělení)

aktivní
JOBSYSTEM s.r.o.
Místo pracoviště
Široký Důl
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Výrobní kontrola. Zpracování měrových protokolů. Vstupní a výstupní kontroly. 7,5h pracovní směny.

Požadujeme

SŠ metrologie nebo SŠ jiný strojní obor. Výborná orientace v čtení výkresové dokumentace. Částečná znalost AJ. Samostatnost, orientace na kvalitně odvedenou práci. Praxe ve výrobní strojírenské firmě, zkušenosti s výrobou pro automobilový průmysl a zkušenosti s technologií tváření materiálu za studena vítány.

Nabízíme

Mzda 17.000 – 20.000Kč, 13. a 14. plat. Plný pracovní úvazek. Moderní technologie, příjemné pracovní prostředí, možnost celoživotního vzdělávání, zaměstnanecké výhody.

Místo práce: Široký Důl

Termín nástupu: 1.9.2011

Jiná sdělení

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost FLÍDR s.r.o. zabývající se výrobou dílů pro automobilový průmysl v oblasti kovovýroba a vstřikování plastů.

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

KVALITA automotive, absolventi i specialisté
Ref. č.: 5-30-212497. V současné době rozšiřujeme řady specialistů v oblasti kvality.<br/> <br/>Světová výrobní společnost s působností v automotive nabízí nové příležitosti v kvalitě:<ul> <li> dodavatelské</li> <li> zákaznické</l ...
Grafton Recruitment s.r.o. Pardubický kraj Plný úvazek
aktivní
Pracovník technické kontroly a měrového střediska
Pracovní náplň: Provádění průběžné výrobní kontroly výroby dle kontrolních a pracovních návodek a kontrolního plánu včetně vedení záznamů o kontrole. Zajištění zastavení výroby v případě zjištění neshody a opětovné spuštění výroby ...
FLÍDR s.r.o. 200, Široký Důl Plný úvazek
týden