Volné pracovní místo Pracovník ve výrobě - Rokycansko

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Rokycany
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
75 - 85 Kč/hod

Pro společnost zabývající se výrobou a lakováním hledáme vhodné kandidáty na pozici: Pracovník ve výrobě.

Náplň práce:
  • navěšování výrobku na linku
  • odpovědnost za 100% naplnění háčků a jejich maximální využití
  • zajišťováni pořádku v prostorách lakovny
  • pomocné manuální práce

Lokalita: Mýto u Rokycan
Nástup: červenec
2 směnný provoz
Práce na dobu určitou

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání
  • praxe ve výrobní společnosti
  • praxe na obdobné pozici
  • vysoké pracovní nasazení

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • docházkový bonus
  • bonus za výkon – osobní ohodnocení

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.