Volné pracovní místo  PRACOVNÍK VO VEĽKOSKLADE - MONCHENGLADBACH alebo BREMEN - NEMECKO

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 52 000–55 000 Kč / měsíc

Voľné pracovné miesta pre mužov, ženy alebo páry vo veľkosklade s rôznymi balíkmi (logistické centrum).

Náplň práce:
  • triedenie tovaru, kompletizácia objednávok, práca so skenerom (pick by voice)
  • pracuje sa v priemere 152 - 220 hodín mesačne
  • teplota v sklade 17 - 19 stupňov
  • pracuje sa na nemeckú pracovnú zmluvu

Bremen:
  • pracuje sa na jednu zmenu pondelok - sobota v priemere 152 - 220 hodín mesačne. Ubytovanie zabezpečené a strhávané zo mzdy v sume 15 - 18 Eur/deň
Monchengladbach:
  • pracuje sa na 3 zmeny. Ubytovanie zabezpečené a strhávané zo mzdy v sume 20 Eur/deň.

Požadujeme

  • znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na úrovni A2 - B1

Nabízíme

14,00 Eur brutto/hod.

Orientačná výška platu sa pohybuje 1600 - 1800 Eur v čistom mesačne (- suma za ubytovanie)

Mzda je vyplácaná mesačne a to v 15-ty deň v mesiaci na bankový účet zamestnanca. Požiadať o zálohu môžete a bude Vám vyplatená na konci pracovného mesiaca.

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

V prípade záujmu je nutné zaslať životopis v anglickom, alebo nemeckom jazyku, alebo nás kontaktovať skrze odpovědní formulář.

Máte zájem o nabídku PRACOVNÍK VO VEĽKOSKLADE - MONCHENGLADBACH alebo BREMEN - NEMECKO?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Katarina Luokkanen z EUROPERSONNEL, s. r. o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku PRACOVNÍK VO VEĽKOSKLADE - MONCHENGLADBACH alebo BREMEN - NEMECKO

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.