Volné pracovní místo  PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost se sídlem na Teplicku, hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici:

Náplň práce:
  • realizace zakázek a veškeré administrativy s tím spojené (způsob dopravy zboží, platební podmínky apod.)
  • denní komunikace se zahraničními klienty a dopravci
  • přijímání a vyřizování objednávek
  • spolupráce s výrobou

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • praxi v zákaznickém servisu
  • komunikativní znalost chorvatského nebo srbského jazyka podmínkou (denní komunikace se zahraničím)
  • práce na PC (SAP)
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení dle délky praxe
  • 13. a 14. plat
  • osobní roční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • příspěvky na životní a penzijní pojištění
  • moderní pracovní prostředí

Lokalita pracoviště: Teplice
Možnost nástupu: ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".