Volné pracovní místo Pracovník zákaznického servisu

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Liberecký kraj
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Popis pracovní nabídky

Zajištění dokumentace a správa účetních podkladů
Koordinace a podpora jednotlivých úseků (technického, logistiky, finančního, výrobního, nákupu)
Podpora projektů pro zlepšení ziskovosti
Podpora prodeje: management objednávek, analýza nákladů, příprava ceníku
Zabezpečení zákaznického servisu
Podpora Account Manažera
Příjem objednávek

Pro našeho významného klienta se sídlem v Libereckém regionu, působícího v oblasti automotive hledáme vhodného uchazeče na pozici: Pracovník zákaznického servisu

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání – technického/e­konomického směru výhodou
Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti – výhodou
Silná schopnost pracovat s technickými daty
Komunikativní znalost anglického jazyka a německého jazyka – podmínkou
Uživatelská znalost práce na PC
Velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti, schopnost efektivně řešit problémy
Orientace na obchod a na zákazníka
Odolnost vůči stresu
Samostatnost, iniciativa, pečlivost
Flexibilita pro občasné cestování

Nabízíme

Stabilní zázemí v mezinárodní společnosti
Motivující finanční ohodnocení
Možnost profesního růstu
5 týdnů dovolené
Vzdělávací programy
Další benefity

Podobné nabídky práce

PRACOVNÍK V ZÁKAZNICKÉM KONTAKTNÍM CENTRU
praxe výhodou, možný i absolvent, výborná znalost práce s PC, německý jazyk vítán, vyjednávací a komunikativní schopnosti, příjemný vzhled a vystupování, samostatnost, systematičnost, flexibilita - zkušební doba 3 měsíce životop ...
FASHION STYLE - POSTFORMING ELEMENTE, s.r.o. Bořkovská 627, Semily Plný úvazek
týden
OBCHODNÍK/CE ZÁKAZNICKÉHO KONTAKTNÍHO MÍSTA
Pracovní náplň: aktivní vyhledávání obchodních příležitostí, samostatná prezentace produktů a služeb, příprava a zpracování obchodní nabídky, zajištění prodejní dokumentace, zajištění servisu zákazníkům v zázemí pobočky, ale i mim ...
ARMEX ENERGY, a.s. nám. Soukenné 613/3, Liberec Plný úvazek
aktivní
PRACOVNÍK/CE KONTAKTNÍHO CENTRA KOMERČNÍ BANKY
Požadavky: komunikativnost Vhodné pro absolventy i ty, kteří se chtějí naučit něco nového. Co získáte? Fixní plat, odměny Nadstandardní benefity Možnost kariérového růstu Dostupné pracoviště v centru Liberce Zaměstnání ve stabilní ...
Komerční banka, a.s. Rumunská 655/9, Liberec Plný úvazek