Volné pracovní místo  Pracovník zkušebny motorů v oddělení vývoje - Jablonec nad Nisou

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Významná společnost v oblasti vývoje a výroby energetických jednotek hledá nové pracovníky na pozici:
Pracovník zkušebny motorů v oddělení vývoje - Jablonec nad Nisou

Nabízíme:
  • práci pro stabilní a stále se rozvíjející společnost
  • možnost profesního růstu a seberealizace
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávací kurzy
  • firemní benefity
  • nástup možný ihned / dle dohody

Náplň práce:
  • testování motorových jednotek
  • zpracování zpráv o provedených testech
  • návrhy změn
  • místo pracoviště Jablonec nad Nisou

Požadujeme:
  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • zkušenosti s řízením brzdových stanovišť spalovacích motorů výhodou
  • práci na PC
  • práce s motorářskými softwary výhodou
  • aktivní znalost AJ nebo NJ čtení technické dokumentace
  • řidičský průkaz skupina B
  • samostatnost zodpovědnost pečlivost
  • časovou flexibilitu a komunikativnost

V případě zájmu zasílejte své CV na: použijte odpovědní formulář nebo volejte na použijte odpovědní formulář