Volné pracovní místo  Pracovník/ce potravinářské výroby (12.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání Základní, Vyučení

Hledáme šikovné, manuálně zručné pracovníky/pracovnice do potravinářské výroby v okr. Přerov – směr Hranice.

Náplň práce:

  • práce u pásové linky
  • kontrola potravin, které linkou projíždějí
  • pomocné práce v rámci výroby (další činnosti v rámci linky, úklid, aj.)

Požadujeme

  • praxi v potravinářském provozu (u pásové linky výhodou)
  • platný potravinářský průkaz vč. zdravotní způsobilosti – je to práce ve stoje
  • manuální zručnost, bystré oko
  • ochotu pracovat na dvě směny – ranní, odpolední

Nabízíme

  • stabilní a různorodou práci na HPP
  • příspěvek na stravování
  • 4 týdny dovolené
  • zaměstnanecké slevy na produkty
  • nástup možný ihned
  • lokalita pracoviště: okr. Přerov – směr Hranice

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.