Volné pracovní místo Pracovník/pracovnice v potravinářské výrobě

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Zlínský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
základní

Pro našeho významného klienta se sídlem v Holešově hledáme nové zaměstnance na pozici pracovník/pra­covnice potravinářské výroby.

Co bude Vaší náplní práce?

  • balení cukrovinek
  • manipulace s hotovými výrobky
  • jedná se o práci ve třísměnném provozu (výhledově nepřetržitý provoz)

Co od Vás očekáváme?

  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • manuální zručnost
  • věk minimálně 18 let
  • výhodou zkušenosti z výroby, potravinářský průkaz (lze vyhotovit u našeho lékaře)

Co Vám můžeme nabídnout?

  • příjemné pracovní prostředí
  • mzda 13 – 15 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování
  • nástup možný ihned

  • nástup

možný ihned

Požadujeme

https:// poslat email

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy

Podobné nabídky práce

Dělníci svozu odpadu
DĚLNÍCI SVOZU ODPADU Hledáme pracovníka pro svoz odpadu. První kontakt: osobně v sídle od 7-15:30 hod. nebo telefonicky od 7-15:30hod. <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail-->
TS Valašské Meziříčí s.r.o. M. Alše 833, Valašské Meziříčí Plný úvazek
týden
strojník chladírenského zařízení
zajištění chodu strojovny, práce s chladícím zařízením na bázi čpavku, manipulace s VZV, základní údržbářské a sanitační práce na potravinářských strojích, práce v chladírenských a mrazírenských komorách, vyučení ve strojírenském ...
ROCHUS SPOL. S R.O. Na Záhonech 1482, Kunovice Plný úvazek
týden
údržbář
oprava a údržba strojů a výrobních linek, znalost potravinářských strojů výhodou, prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, závodní stravování. Kontakt telefonicky nebo e-mailem.
týden
Pracovníci do výroby k balící lince - brigáda
Náplň práce: balení spotřebitelského balení do skupinového a ukládání na palety, obsluha balící linky, výstupní kontrola výrobků
Jana Večerková Záluští 420, Zlín Brigády, Brigády
týden
Pracovníci do výroby
Náplň práce: obsluha balící linky, výstupní kontrola výrobků
Jana Večerková Záluští 420, Zlín Plný úvazek
týden
Pracovníci do výroby k balící lince- zkrácený úvazek
Jana Večerková Záluští 420, Zlín Zkrácený úvazek, Brigády, Brigády
týden