Volné pracovní místo Pracovník/pracovnice zákaznického servisu s francouzštinou a angličtinou

aktivní
PersCom s.r.o.
Místo pracoviště
okres Teplice
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
20 000 Kč/měs.

Hovoříte plynule francouzsky a anglicky? Chcete se být v každodenní kontaktu s francouzsky hovořícími zákazníky, radit jim a informovat (ne nabízet a prodávat !!!) o produktech,které společnost vyrábí? V tom případě neváhejte a kontaktujte mě. Ráda Vám sdělím podrobnosti o této práci!

Co můžete od této práce očekávat?

  • komunikaci se zahraničními klienty, poradenství a podávání informací o produktech společnosti
  • budete přijímat a řešit zakázky, které obdržíte od svých zákazníků
  • budete zajišťovat podporu area manažera
  • budete mít na starosti plánování námořní přepravy
  • budete kontrolovat došlé platby, případně řešit nezaplacené faktury

Požadujeme

Co od Vás očekává společnost?

  • chce abyste měl/a středoškolské vzdělání
  • abyste uměl/a plynule francouzsky a anglicky
  • abyste byl/a komunikativní, nebalá se zvednout telefon a hovořit se zákazníkem
  • že budete umět v programech MS Office je samozřejmostí, ale pokud znáte i SAP, bude to oceněno

Nabízíme

A na co všechno se můžete kromě zajímavé práce těšit?

  • budete mít zajištěnou práci na HPP
  • pružnou pracovní dobu
  • minimální mzda, kterou můžete očekávat je 20 000 Kč, ale zaměstnavatel je ochotný přidat, pokud ho přesvědčíte, že jste šikovná/ý a schopná/ý kandidát
  • 13. plat
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění ajn.

Jiná sdělení

Termín nástupu je možný ihned!
Firma sídlí v teplickém okrese.

Podobné nabídky práce

Konzultant zákaznického centra
Randstad s.r.o. Ústecký kraj Plný úvazek, Zkrácený úvazek
aktivní
Technik pro informační technologie
Vaším úkolem bude: - plánování, správa a údržba informačních technologií ve společnosti - zařizování, instalace a připojení SW a HW vybavení - podpora při řešení SW- a HW problémů - kontrola a správa licencí - provádění update ...
Selectrona s.r.o. Teplická 440, Košťany Plný úvazek
týden
Technická podpora zákaznického servisu
Náplň práce: Úzká spolupráce s Projektovým manažerem na vývoji nových designových a technických výrobků dle požadavků trhu; Zajištění kompletní certifikace CE pro nové výrobky; Zajištění specifických národních oprávnění pro jednot ...
VITRABLOK, s.r.o. Bílinská 782/42, Duchcov Plný úvazek