Volné pracovní místo  Pracuj s radostí!!!Operátor výroby

Lokalita Plzeň a další
Vzdělání Základní
Hrubá mzda 110–130 Kč / měsíc

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Popis pracovní nabídky

Náplň:
  • Ruční práce (příprava stínění, vystřižení izolační folie, cínování kabelů, zafoukávaní bužírek)
  • Test vodotěstnosti
  • Zapojení konektorů
  • Strojní pneumatické lisování
  • Strojní lisování krimp
  • Balení dílů pro expedici
  • pájení konektorů
  • Výstupní kontrola
  • Pájení odbornými kleštemi
  • Výroba vzorků

Požadujeme

  • plní úkoly zadané svým nadřízeným pracovníkem
  • dodržování čistoty a pořádku na svém pracovišti
  • dobrá pracovní morálka
  • zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
  • manuální zručnost
  • spolehlivost, samostatnost

Nabízíme

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: Letiny
  • mzda 110 Kč/h až 130 Kč/h
  • 2. směnný provoz ranní/odpolední
  • příspěvek na dopravu až 150 Kč/den
  • 70 Kč stravenky (38 Kč platí zaměstnavatel)
  • docházkový bonus 1 500 Kč