Volné pracovní místo Přadlena do textilky na HPP, 13 000 Kč

aktivní
SODAT, s.r.o.
Místo pracoviště
Brno
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

Hledáme šikovné pracovníky/pra­covnice na pozici Přadlena do textilky. Máte-li zkušenost z oboru nebo jste prostě šikovní, pracovití a máte zájem o práci na HPP, tak pošlete nám Váš životopis!

Náplň práce:

  • Obsluha automatizovaného stroje při výrobě textilií (nastavení stroje, kontrola, apod.)

Požadujeme

  • Pracovitého, manuálně zručného, samostatného a zodpovědného člověka
  • Praxe v textilním oboru výhodou, ale NIKOLIV podmínkou
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Dlouhodobá spolupráce na HPP ve stabilní společnosti
  • Hodinová hrubá mzda: od 67,40 Kč + příplatky dle kolektivní smlouvy (noční, víkendy, svátky)
  • 20 dní dovolené
  • Příspěvek na stravu
  • Možnost kariérního růstu
  • Nástup: IHNED
  • Místo výkonu práce: BRNO