Zařazeno v oborech:
Právní služby
Pozice:
Právník/advokát
Lokalita:
Praha 6
Může se Vám hodit:
Právník/advokát Praha 6

Volné pracovní místo Právník pro agendu odvolacích řízení

aktivní
Úřad průmyslového vlastnictví
Místo pracoviště
Praha
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Hrubý plat
Plat podle nařízení vlády ČR č. 564/2006 Sb.

Úřad průmyslového vlastnictví vypisuje výběrové řízení na pozici:
Právník pro agendu odvolacích řízení

Náplň práce:
Projednávání a příprava návrhů rozhodnutí o rozkladech a odvoláních proti rozhodnutím ÚPV vydaným v 1. stupni řízení. Příprava stanovisek k žalobám ve správním soudnictví. Příprava návrhů ve věcech mimořádných opravných prostředků.

Požadujeme

  • VŠ právnického směru
  • znalost angličtiny
  • práce s PC

Nabízíme

  • zajímavou práci
  • příjemné pracovní prostředí
  • plat podle nařízení vlády ČR č. 564/2006 Sb.
  • práci na hlavní pracovní poměr