Volné pracovní místo  Právník

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, zahraniční společnost působící v oblasti správy nemovitostí se sídlem v Praze, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Právník

Náplň práce:
  • vyřizování právní agendy týkající se podnikatelských aktivit společnosti (správa a pronájem nemovitostí, developmnent)
  • příprava konceptů smluv, jejich posouzení a kontrola
  • obecná právní podpora společnosti
  • komunikace s úřady a externími poradci

Požadujeme

  • ukončené VŠ vzdělání právního směru
  • praxe min. 2 roky, ideálně v oblasti nemovistostí, popř. v advokátní kanceláři
  • velmi dobrá znalost angličtiny, znalost německého jazyka výhodou
  • velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • kreativita, vysoká motivace

Nabízíme

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba

Plat: cca 40 000,- Kč dle praxe
Nástup: ihned nebo dle dohody
Pracoviště: Praha 8

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".