Volné pracovní místo !Praxe pro absolventy humanitních,evropských studií!

aktivní
DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o.

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické „HR služby“ (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu „Try and Hire“, dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Místo pracoviště
Praha
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské, vysokoškolské / univerzitní, MBA, MBT, postgraduální studium

Pro našeho partnera z oblasti státní správy hledáme vhodné uchazeče do centra zaměřeného na poskytovaní informací pro zájemce o fondy EU na pozici Odborný poradce pro fondy EU.

Vaše náplň práce:

Poskytování informací občanům prostřednictvím:

  • bezplatné telefonní linky
  • E-mailovou formou
  • Kontaktu s veřejností (např. účast na vybraných seminářích)

  • Pomoc při distribuci informačních materiálů
  • Spoluvytváření znalostní databáze včetně (FAQ)
  • Příprava dalších informačních materiálů – např. „factsheetů“
  • Redakční práce na webových stránkách
  • Poskytování odborných konzultací regionálním Eurocentrům
  • Úkoly administrativního charakteru atd.

Požadujeme

  • VŠ ( ekonomického nebo humanitního zaměření výhodou)
  • Aj alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • Ukončené minimálně tříleté VŠ studium relevantního zaměření

(evropská, ekonomická, sociologická, právnická studia apod.)

  • Znalost základních údajů o EU (historie, instituce atd.) a o

strukturální politice EU (historie, principy, subjekty realizace,
informační zdroje);

  • Zkušenosti v oblasti realizace programů fondů EU výhodou
  • Praxe na pozici telefonního operátora/ope­rátorky v délce

minimálně 3 měsíce.

Nabízíme

Možnost získat relevantní praxi v oblasti EU.
Různorodá práce.

Jiná sdělení

Ke zpracování přihlášky je nutno zaslat:
strukturovaný životopis
kopii VŠ diplomu – min. Bc.
čestné prohlášení o tom, že k 1. 6. 2010 má praxi jako operátor telefonní linky (nebo obdobné) v délce nejméně 3 měsíce

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.