Zařazeno v oborech:
Právní služby
Pozice:
Odborný asistent v legislativě
Lokalita:
Praha 1
Může se Vám hodit:
Odborný asistent v legislativě Praha 1

Volné pracovní místo Praxe v advokátní kanceláři, 20 hod týdně

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Praha 1
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
90 Kč/hod

Ref. č.: 13–19–203919. Studujete právnickou fakultu a hledáte praxi při studiu? Mluvíte anglicky a rádi byste angličtinu užívali v práci? Pak nám pošlete svůj životopis na tuto pozici.

Advokátní kancelář sídlící v centru Prahy hledá kandidáty pro praxi na 20 hod týdně.

Náplň práce:
  • Odborné rešerše
  • Předpříprava právních dokumentů
  • Administrativní podpora členů týmu
  • Související úkoly závislé na míře samostatnosti

Nástup: IHNED
Smlouva: dohoda o pracovní činnosti na 20 hod týdně (dlouhodobá spolupráce)
Pracovní doba: flexibilní
Lokalita: centrum Prahy

Požadujeme

  • Student/ka práva
  • Zkušenost z administrativy výhodou
  • Komunikativní znalost angličtiny (komunikace psanou i mluvenou formou)
  • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • Základní znalost MS Office
  • Dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

  • pracovní zázemí v centru Prahy
  • přátelský kolektiv
  • možnost osobního rozvoje
  • firemní benefity