Volné pracovní místo PŘEDÁK VE SKLADU - Praha (18.000 – 20.500 Kč/měs)

aktivní
Work Service Czech s.r.o.

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Místo pracoviště
Praha 9
Plný úvazek
Vzdělání
základní, odborné vyučení bez maturity, středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
18.000-21.000

Popis pracovní nabídky

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz
  • Po – Pá (ranní 6:00 – 14:00, odpolední 14:00 – 22:00)

Náplň práce:

  • vedení skupiny skladníků (cca 20 lidí)
  • zodpovědnost za daný úsek
  • práce s počítačem, čtečkou,

Požadujeme

  • základní znalost HW a SW
  • zkušenost ze skladu a s vedením lidí výhodou
  • pracovitost, spolehlivost
  • dochvilnost, flexibilitu,

Nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci
  • mzda 18.000 – 21.000 Kč/měs.

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy

Jiná sdělení

V případě vážného zájmu nás kontaktujte přes tlačítko ODPOVĚDĚT. Vždy uvádějte Vaše telefonní číslo a nabídku, o kterou máte zájem.