Volné pracovní místo  Předák výroby

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 10-21-223383. Je Vám blízké výrobní prostředí? Máte zkušenost s prací ve výrobní firmě a s vedením lidí? Orientujete se ve výkresové dokumentaci a nedělá Vám problém spolupráce s dalšími firemními odděleními? Jsou Vaše odpovědi na otázky ANO? Čtěte dále!!!<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Organizace výrobní činnosti na svěřením úseku výroby</li>
<li> Kontrola rozdělení práce mezi zaměstnanci plus jejich kontrola</li>
<li> Kontrola kvality hotových výrobků a komponentů dle výkresů a příslušné dokumentace</li>
<li> Řízení pravidelné údržby na zařízení</li>
<li> Spolupráce s dalšími odděleními - údržba, technické, kvalita, ...</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ technického směru</li>
<li> Znalost organizace výrobního procesu</li>
<li> Praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky!</li>
<li> Elektro kvalifikace výhodou nikoliv podmínkou</li>
<li> Uživatelská znalost PC (MS Office, SAP, Lotus Notes)</li>
<li> AJ na komunikativní úrovni</li>
<li> Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> příplatky, bonusy, prémie</li>
<li> 13. plat</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> příspěvek na penzijní připojištění</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> závodní stravování</li>
<li> poukázky Flexi Pass</li>
<li> firemní akce</li>
</ul>