Zařazeno v oborech:
Auto - moto
Pozice:
Přijímací technik
Lokalita:
Beroun, Kladno
Může se Vám hodit:
Přijímací technik Beroun, Přijímací technik Kladno

Volné pracovní místo Přijímací technik / Dispečer

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Kladno Beroun
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Pro našeho významného zákazníka hledáme vhodné uchazeče a pozici Přijímacího technika/Dispečera

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky a týmem
  • organizace instalací a stěhování strojů na základě aktivní spolupráce s obchodní

    divizí a divizí Business Solutions

  • organizace a řízení výkonu pravidelných preventivních prohlídek servisními techniky u

    zákazníků

  • evidence požadavků a potřeb zákazníků a týmů ve firemním systému
  • reportování prováděných činností
  • provádění průzkumu spokojenosti zákazníků se servisem

Požadujeme:

  • praxe na obdobné technické pozici
  • znalost AJ výhodou
  • výborné komunikační a schopnosti a příjemné vystupování
  • odolnost vůči stresu
  • výborné organizační a kombinační schopnosti
  • reprezentativní vystupování
  • práce v týmu
  • ochota vzdělávat se
  • počítačová gramotnost uživatelská znalost

Nabízíme:

  • velmi zajímavé mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené na zotavenou
  • sick day (5 dní v roce)
  • příspěvek na cestu do zaměstnání
  • další benefity

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.