Zařazeno v oborech:
Doprava, zásobování a logistika
Pozice:
Technik v dopravě
Lokalita:
Břeclav
Může se Vám hodit:
Technik v dopravě Břeclav

Volné pracovní místo Příjímací technik servisu nákladních vozidel

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Břeclav
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

Pro našeho významného zákazníka společnost působící v oboru techniky hledáme vhodné kandidáty na pozici přijímacího technika servisu nákladních vozidel.

Náplň práce:

  • příjem objednávek pro opravu a servisní kontrolu vozidel
  • příjem vozidel pro opravu a servisní kontrolu
  • určení míry opravy včetně odhadu nákladů
  • administrativa a logistika spojená se realizací zakázek
  • předání opravenného vozidla či vozidla po servisní kontrole
  • prodej náhradních dílů
  • kooperace se servisem a subdodavateli

Požadavky:

  • SŠ vzdělání technického směru (obor automechanik výhodou)
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • řidičský průkaz sk. B C
  • řidičský průkaz sk. E výhodou
  • znalost SAP výhodou
  • orientace v katalogu náhradních dílů
  • praxe v oboru logistiky zákaznického servisu a jednání s klientem výhodou
  • zodpovědnost spolehlivost prozákaznický přístup pracovitost časová flexibilita
  • logické myšlení a organizační schopnosti

Nabízíme:

  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • motivační finanční ohodnocení
  • rozvoj schopností a dovedností prostřednictvím vzdělávání IVECO
  • zajímavá práce a možnost každodenního kontaktu s lidmi

V případě zájmu o výše uvedenou pozici zasílejte své životopisy pomocí volby „odpovědět“.