Zařazeno v oborech:
Řemeslné a manuální práce
Pozice:
Truhlář
Lokalita:
České Budějovice
Může se Vám hodit:
Truhlář České Budějovice

Volné pracovní místo Přijmeme truhláře

aktivní
Jiří Homer
Místo pracoviště
Ledenice
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení, SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Práce v truhlářské dílně, montážní práce po ČR

Požadujeme

Šikovného a spolehlivého uchazeče s praxí

Nabízíme

Pěkné osobní ohodnocení, nově postavené zázemí, dobrý kolektiv

Podobné nabídky práce

TRUHLÁŘ, MONTÉR NÁBYTKU
Náplň práce: truhlářská výroba, montáže nábytku. Vhodné i pro uchazeče vyučené v příbuzných oborech. Zaměstnavatel si přeje kontaktovat telefonicky (9,00 - 17,00 hod) nebo e-mailem <!--poslatEmail-->
Zdeněk Prenner Plavská 490, Roudné Plný úvazek
včera
TRUHLÁŘ (montáž a výroba nábytku) - i bez PRAXE
Do našeho výrobního týmu přijmeme: Truhláře pro montáž a výrobu nábytku - i ABSOLVENTY!!! Místo je vhodné pro vyučené truhláře, nábytkáře! Podmínky: vyučení v oboru, přijmeme i absolventy nábytkářských, truhlářských škol (praxe ...
Kitzberger, spol. s r.o. U Sokolovny 399, Hrdějovice Plný úvazek
týden
DĚLNÍK V TRUHLÁRNĚ
DTD Styl CB s.r.o. Na Sádkách 1689/1, České Budějovice Plný úvazek
týden
PRACOVNÍK PŘÍPRAVY VE VÝROBĚ NÁBYTKU
týden
TRUHLÁŘ
ŘP"B",praxe vítána
Jan Volf Třebotovice 2431, České Budějovice Plný úvazek
aktivní
TRUHLÁŘ - BRIGÁDA
Požadujeme: vyučení, ŘP "B"
Jan Volf Třebotovice 2431, České Budějovice Brigády