Volné pracovní místo  Přípravář / kalkulant (M/Ž) - flexibilní prac. doba, přísp. na připojištění, stravenkový paušál

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 53 000–58 000 Kč / měsíc

Rozvíjíme náš tým a hledáme nového přípraváře/kalkulanta. Jestliže máte vášeň pro stavebnictví a touhu podílet se na zajímavých projektech v moderním prostředí stabilní mezinárodní společnosti, pak jste na správném místě. Připojte se k nám a využijte atraktivních benefitů a možností profesního růstu, které nabízíme!

Co můžeme nabídnout?

  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Výuka německého jazyka
  • Možnost školení a odborného vzdělávání
  • Teambuildingy a jiné firemní akce
  • Příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářích
  • Jistota u stabilní mezinárodní stavební společnosti

Jaká je náplň práce?

  • Příprava rozpočtů, finančních plánů a variantních nabídek (technických a cenových)
  • Kalkulace vlastních výkonů
  • Průběžná aktualizace kalkulací v průběhu projektu
  • Komunikace a spolupráce s dodavateli a investory
  • Správa příslušné dokumentace
  • Spolupráce s ostatními členy týmu

Co potřebujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání stavebního směru
  • Znalost práce na PC (minimálně v rozsahu MS Office)
  • Znalost německého nebo anglického jazyka VÝHODOU
  • Spolehlivost, loajálnost

Pokud splňujete naše požadavky a chcete se zapojit do dynamického týmu, pošlete nám svůj životopis. Těšíme se na možnost setkání a na budoucí spolupráci!