Volné pracovní místo  Přípravář nástrojů (m/ž) • 35 - 50.000,- Kč

Lokalita Plzeň a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Provádí preventivní údržbu nástrojů (forem) pro vakuové tváření plastů, tzn. jejich čištění, mazání a základní údržbu
  • Provádí opravy nástrojů menšího rozsahu
  • Navrhuje technická opatření k předcházení problémům ve výrobě
  • Provádí preventivní údržbu svěřeného strojního vybavení
  • Dle potřeby spolupracuje a podílí se na údržbě strojů a zařízení

Požadujeme

Co od Vás očekáváme:
  • SOŠ/SŠ strojírenské zaměření / vyučen v oboru nástrojař, mechanik, zámečník apod.
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Základní znalost třískového obrábění kovů
  • Ochota se učit
  • Zručnost, pečlivost, pracovitost
  • Vhodné pro absolventy

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout
  • stabilní zaměstnání v rostoucí firmě
  • zaškolení v oblasti konstrukce nástrojů pro vakuové tvarování
  • možnosti dalšího rozvoje (3D tisk, CNC frézování, reverzní inženýring)
  • rozjezd zcela nového projektu
  • individuální rozvržení pracovní doby, flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • možnost občasné práce z domova
  • platové ohodnocení dle zkušeností
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • vánoční bonus
  • přátelský kolektiv a příjemnou pracovní atmosféru
  • možnost parkování osobního automobilu v místě pracoviště
  • místo výkonu práce Plzeň

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Naše inzeráty jsou v některých případech napsány v ženském nebo mužském rodě. Tento způsob byl zvolen výhradně proto, aby byla čtenost textu plynulá. V žádném případě naše společnost nevyjadřuje na volné pracovní pozice k uchazečům a uchazečkám genderovou, nebo diskriminační podmínku.

Máte zájem o nabídku Přípravář nástrojů (m/ž) • 35 - 50.000,- Kč?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Karolina Fric z futurel s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Přípravář nástrojů (m/ž) • 35 - 50.000,- Kč

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.