Volné pracovní místo  Přípravář/ka - rezidenční stavby

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 2-40-213330. Máte zkušenosti s přípravnou fází projektu? Jste komunikativní a domluvíte se i anglicky? Hledáme posilu do týmu na pozici přípraváře/ky<br/>
<br/>Co bude Vaším úkolem?<ul>
<li> podpora projektového manažera,</li>
<li> cenový management,</li>
<li> komunikace se subdodavateli a celým týmem,</li>
<li> příprava podkladů pro uzavření smlouvy, </li>
<li> tvorba časového harmonogramu stavby.</li>
</ul>

Požadujeme

Vhodný/á kandidát/ka by měl/a splňovat:<br/>
<ul>
<li> minimálně úplné SŠ vzdělání, nejlépe technického směru</li>
<li> předchozí zkušenosti v oblasti přípravy alespoň 1 rok</li>
<li> smysl pro důslednost a pečlivost</li>
<li> komunikační dovednosti</li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> práci ve zkušeném a příjemném kolektivu</li>
<li> spolupráce na velmi zajímavém projektu společnosti</li>
<li> rozvoj znalostí, kariérní postup</li>
<li> nástup: ihned</li>
<li> kancelář v Praze</li>
</ul>