Volné pracovní místo  PROCESNÍ INŽENÝR – NOVÝ INVESTOR

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Náš klient je zahraniční společnost (nový investor), který se rozhodl otevřít nový výrobní závod na Ostravsku. Společnost se zaměřuje na výrobu vysoce kvalitních produktů pro trhy celého světa. Nyní hledá schopné kandidáty na pozici Procesní Inženýr.<br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> účast na aktivitách rozjíždějící se společnosti </li>
<li> nastavení pracovních a výrobních procesů</li>
<li> příprava technické dokumentace pro audit </li>
<li> nastavení školení pro operátory </li>
<li> aplikace a rozvoj procesu FMEA </li>
<li> zamezení zmetkovitosti </li>
<li> nastavení kontroly veškerých výrobních procesů </li>
<li> komunikace s mateřskou společností při nastavení procesních a výrobních parametrů</li>
<li> zajištění nastavení a rozjezd výrobních linek</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ strojní vzdělání</li>
<li> min. 2 letá zkušenost na obdobné pozici</li>
<li> komunikativní znalost anglického jazyka</li>
<li> praxe v automobilovém průmyslu </li>
<li> dobrá znalost ISO TS</li>
<li> znalost technické dokumentace</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> možnost profesního růstu u rozvíjející se společnosti </li>
<li> zázemí silné, stabilní společnosti</li>
<li> firemní benefity</li>
<li> firmní vzdělávání</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".