Volné pracovní místo  Procesní inženýr / technolog

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Hledáme procesního inženýra do Ostrova nad Ohří! Chcete pracovat pro zajímavou společnost mimo automotive?<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li> Tvorba výrobních postupů, řešení, ověřování, optimalizace</li>
<li> samostatné řízení projektů,</li>
<li> zadávání technických dat, ERP systém,</li>
<li> spolupráce s managementem a ostatními kolegy ve výrobě.</li>
</ul>

Požadujeme

Jste technicky založený/á?<br/>Strojírenská výroba Vám není cizí?<br/>orientujete se prostředí tváření, svařování a montáže? Znáte štíhlou výrobu a její metody? Tah na branku a proaktivní přístup je samozřejmostí?<br/>
<br/>Tak hledáme právě Vás!

Nabízíme

Kromě odpovídajícího mzdového ohodnocení Vám zaměstnavatel nabízí:<br/>
<ul>
<li> příležitost pracovat ve fungujícím týmu a na jeho rozvoji</li>
<li> prostor pro realizaci Vašich nápadů</li>
<li> možnost odborného a profesního růstu</li>
<li> zázemí silné a hlavně stabilní mezinárodní společnosti</li>
</ul>