Volné pracovní místo  PROCESNÍ INŽENÝR (automotive) - Greenfield!

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Významná společnost podnikající v oblasti automobilového průmyslu, zakládá nový výrobní závod a Vy máte nyní příležitost se u ní uplatnit jako<br/>
<br/>PROCESNÍ INŽENÝR<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<br/>
<ul>
<li> zavádět nově vyvinuté procesy do výroby</li>
<li> snižovat odchylky ve výrobním procesu</li>
<li> tvořit lay-out a zodpovídat za kapacitu linek</li>
<li> upravovat nebo tvořit výrobní návodky</li>
<li> připravovat školicí materiály</li>
<li> účastnit se rozjezdu nových projektů</li>
</ul>

Požadujeme

Kandidát by měl mít:<br/>
<ul>
<li> VŠ vzdělání, technického (strojního) zaměření</li>
<li> zkušenosti s obdobnou pozicí (výhodou)</li>
<li> zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou</li>
<li> dobrá komunikativní znalost anglického jazyka</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí:<br/>
<ul>
<li> velmi dobré mzdové ohodnocení</li>
<li> příležitost být u zrodu nové silné společnosti</li>
<li> zázemí moderní zahraniční firmy</li>
<li> možnost naplno využít Váš potenciál a rozvíjet se s firmou</li>
</ul>