Volné pracovní místo  Procesní inženýr - navyšování mzdy, nadstandardní finanční ohodnocení, flexibilní pracovní doba

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 55 000–60 000 Kč / měsíc

Hledáme vášnivého a zkušeného jednotlivce, který bude klíčovým hráčem ve zlepšování našich výrobních procesů v oblasti obrábění a mechanického spojování.

Co Vám nabízíme?

  • Nadstandardní finanční ohodnocení.
  • Možnosti vzdělávání a rozvoje, včetně spolupráce na nových projektech.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Relokační balíček.
  • Příspěvek na bydlení.
  • Náborový příspěvek.
  • Příspěvek na dopravu.
  • Vánoční bonus.
  • Odměna za pracovní výročí.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Cafeteria systém.
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Co Vás čeká?

  • Nastavovat postupy obrábění a mechanického spojování dle zákaznických specifikací.
  • Optimalizovat procesy a cykly s cílem dosáhnout jednotné kvality výsledků.
  • Řešit odchylky v procesech a implementujte nápravná a preventivní opatření.
  • Komunikace s dodavateli a oddělením kvality pro nastavení kontrolních kritérií.
  • Tvořit pracovní návody a spolupracujte na kontrolních plánech.
  • Spolupracujte s vývojovým střediskem v zahraničí.

Jak si Vás představujeme?

  • SŠ/ VŠ v oblasti techniky.
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni (min. B2).
  • Praxe v obrábění a mechanickém spojování.
  • Zkušenost s programováním CNC a čtením technických výkresů.
  • Schopnost tvorby technické dokumentace a pracovních návodů.
  • Ochota k cestování po Evropě.
  • Zkušenosti s tvorbou technické dokumentace a pracovních návodek.

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat!

Možnost ubytování

Příspěvek na ubytování.